Tüm Türkiye'ye Bayilikler ve Satış Temsilcilikleri Verilecektir

Satış Temsilciliği

Satış Temsilcisi, vergi mükellefi olan işletmeler için geçerli olmakla beraber, satış temsilcilikleri belirlenen oranda satış üzerinden komisyon alır. Satış temsilcilikleri satışları Touch And Share aracılığıyla yapmak zorundadır, birebir fiziksel ve yazılımsal ürünü satarak teslim etmeye yetkili değildir.

Satış Temsilciliklerinin, sorum ve yükümlülükleri sınırlıdır. Alıcı firmaya karşı kurulum işlemini tamamlayarak Touch And Share Sistemi'nin çalışır hale getirilmesi ile sorumludur. Satış Temsilcisi, Touch And Share'e karşı, satış öncesinde ve sonrasında Touch And Share tarafından sözleşme üzerinde bildirilen sorum ve yükümlülükleri yerine getirmek zorundadır.

Touch And Share Ürünleri, ONYO Tabletler ile birlikte paket olarak Touch And Share Web Sayfasında belirtilen fiyatlar ile satılmaktadır. Touch And Share bu fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Satış Temsilcisi, ürünün özelliklerini, sistemin özelliklerini doğru bir şekilde alıcı firmaya anlatmakla yükümlüdür. Satış Temsilcisi Touch And Share Satış ve Kullanım Sözleşmesini alıcı firmayla imzaladıktan sonra, Touch And Share gerekli olan yazılım ve donanımı alıcı firmaya gönderir. Satış temsilcisi, ürünler alıcı firmanın eline ulaştığı anda kurulumu tamamlayarak çalışır hale getirmekle yükümlüdür. Satış temsilcisi toplam satış üzerinden fatura kesemez. Birebir satış taahhütünde bulunarak alıcı firmadan ödeme alamaz. Bu şekilde gerçekleştirilen taahhütler, satışlar ve ödemelerden Touch And Share sorumlu tutulamaz ve ilgili sözleşme maddeleri gereğince TCK hükümleri uygulanır.

Satış Temsilcisi satışın gerçekleştiği firmaya, kurulum, eğitim ve teknik destek vermekle yükümlüdür.

Satış Temsilciliği Başvurusu
Satış Temsilciliğine başvurmak veya daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki e-mail adresi aracılığıyla bizimle irtibata geçin.
bayi@touchandshare.com

Bayilik

Bayi, işletme yeri ve adresi sabit olan, işletme iletişim bilgilerinde yerel telefon numarası bulunan vergi mükellefidir. Bayi satış yapma yetkisine sahip olmakla beraber, bayilik sözleşmesinde yer alan sayıda ürün ödemesini gerçekleştirdiğinde bayi olma hakkı kazanır. Bayiye yaptığı ödeme sonrasında bu ürünlerden sözleşmede belirtilen sayıdaki miktarı gönderilir. Bayi satış taahhütünde bulunur ve bayi satış performansı denetim altında tutulur. Bayi belirttiği zaman aralığında ve taahhütte bulunduğu sayıda satış gerçekleştiremezse bayilik hakkı kaybolur ve kalan stok miktarı geri ödenmez.

Touch And Share web sayfasındaki fiyatlar sayfada daimi olmakla beraber, bayi Touch And Share onayıyla satış fiyatını kendisi belirleyebilir. Ancak bayi satışın tamamına fatura kesmekle ve bu faturanın bir örneğini Touch And Share'e iletmekle yükümlüdür. Bayi her zaman, belirli bir stok miktarını Touch And Share merkezinde bulundurmak zorundadır.

Touch And Share Ürünleri, ONYO Tabletler ile birlikte paket olarak Touch And Share Web Sayfasında belirtilen fiyatlar ile satılmaktadır. Touch And Share bu fiyatlar üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bayi ürünün özelliklerini, sistemin özelliklerini doğru bir şekilde alıcı firmaya anlatmakla yükümlüdür.

Bayi satışın gerçekleştiği firmaya, kurulum, eğitim ve teknik destek vermekle yükümlüdür.

Bayilik Başvurusu
Bayiliğe başvurmak veya daha detaylı bilgi almak için lütfen aşağıdaki e-mail adresi aracılığıyla bizimle irtibata geçin.
bayi@touchandshare.com

 

Dikkat!

Touch And Share tarafından verilen bayilikler ve satış temsilcilikleri bu sayfada belirtilecek olup, bunun dışında kalan kurum, kuruluş ve kişilerle Touch And Share arasında hiçbir bağ yada ilişki bulunmamaktadır.

Hızlı İletişim ?Hızlı İletişim ?
Hızlı İletişim

Bizimle hızlı iletişime geçin.

* Gerekli
Mesajı Gönder