Müşterilerinize Kazandırdıkları

Facebook Müşterileriniz Rahat, Çalışanlarınız Rahat, Siz Rahat!

Müşterilerinizin işletmenizde iyi bir şekilde ağarlanması için öncelikle işletmenize gelme amaçları olan ürün seçme ve sipariş verme işlemlerini rahatça ve diledikleri ürünü kolayca bularak gerçekleştirmeleri gerekir.

İşletmenize gelen müşterilerinize Touch And Share Tablet Menü sunduğunuzda, dokunmatik ekranda kolayca menü sayfalarında dolaşabilirler. Geçmek istedikleri herhangi bir kategoriye "Hızlı Menü" sayesinde kolayca geçebilir ve seçmek istedikleri ürünleri inceleyerek rahatça seçebilirler. Touch And Share Tablet Menü eğlenceli arayüzü sayesinde müşterilerinizin ürün seçerken ve sipariş verirken iyi zaman geçirmelerini, verdikleri sipariş hakkında kolayca detaylı bilgi edinmelerini ve üst düzey bir hizmet ile ağırlanmalarını sağlar.

Müşterileriniz ayrıca yabancı uyruklu bir misafir olabilir. Ülkemizdeki gün geçtikçe büyüyen turizm sektörü hergün işletmelere yabancı dil konuşan misafirlerin geldiğiniz göstermektedir. Touch And Share yabancı dil seçeneği sayesinde müşterileriniz kullanacakları dilin Türkçe mi İngilizce mi olacağını kendileri belirler. Onlar siparişlerini yabancı dilde verseler bile siz siparişler gerçek adlarıyla Touch And Share Kontrol Panelinden takip edebilirsiniz.

Müşterileriniz işletmenize toplantı amaçlı bir akşam yemeği için gelebilirler. Yada özel birşeyler konuşmak ve rahatsız edilmemek isteyebilirler. Eski kağıt menülerde ve garson tabanlı el terminalleri kullanıldığı yerlerde müşteriye kağıt menü bırakıldıktan sonra çalışanlarınız müşteriyi sürekli kontrol ederek sipariş vermeye hazır olup olmadıklarınız sorgulamak zorunda kalırdı. Bu da müşterileriniz için gereksiz bir baskı oluşturup işletmeden soğumaya zemin oluşturmaktaydı. Touch And Share Tablet Menü sistemini müşterinize sunduğunuzda, müşteriniz dilediği ürünü dilediği gibi rahatsız edilmeden seçerken toplantılarını yada iş görüşmelerini diledikleri gibi baskı altında kalmadan gerçekleştirebilir ve siparişlerini özgürce verebilirler. Bu işlem iki yönlü yarar sağlar. Hem müşterileriniz toplantıları yada özel görüşmeleri için sizi tercih edilen bir işletme olarak görür, hem çalışanlarınız gereksiz yere siparişler için koşuşturmak zorunda kalmaz.

Hızlı İletişim ?Hızlı İletişim ?
Hızlı İletişim

Bizimle hızlı iletişime geçin.

* Gerekli
Mesajı Gönder