Touch And Share - Kampanya Fiyatları

Touch And Share Premium

Fiyat Sorunuz

Tablet Dahil
Kontrol Paneli
Kurulum
Özel Yazıcı Ayarları
Günlük Satış Bilgileri
Facebook Entegrasyonu
Tablet Ekranı
Tablet Çoklu Dokunmatik
Gerçek Zamanlı Sipariş Takibi
Performans Değerlendirmesi
Menü Düzenleme Sistemi
Menü Yazdırma Özelliği
Adisyon Yazdırma
Sipariş Yazdırma (Mutfak)
Ödeme Ayırma (Alman Usulü)
Masanın tüm siparişlerini Birleştirme
İnternet Üzerinden Yönetici Paneli
İstatistiksel Veriler
7 / 24 E-mail Desteği
İnternetsiz Çalışma Özelliği
Ücretsiz Program Güncellemeleri
Telefonla Destek
Yerinde Destek Ücretlidir
Basit Stok Takibi (Tekli Stok)
Gelişmiş Stok Takibi
(Çoklu Ölçü Bazlı Stok)
Maliyet Sistemi (LIFO, FIFO, AVG)

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

80 Masalı bir restoranı 4 El Terminali ile kontrol edebiliyorum. Ancak Tablet Menü sistemi kullanırsam en az 200 adet Tablet Bilgisayara ihtiyacım olacak. 60 Adet Tablet Menü alırsam ve 70 masam aynı anda dolarsa ne yapmalıyım?

Cevap : 80 Masalı bir restoranda 60 adet Tablet Menü almak tamamiyle atıl bir harcamadır. 4 El terminaliyle aynı anda dolan 70 masa matematiksel olarak nasıl kontrol edildiğini anlayamasakta ;

 • 70 Masa 4 El Terminali 4 Sipariş Alma Görevlisi
 • 1 El terminalli sipariş alma görevlisine ortalama 17 masa düşmekte.
 • Bir masada minimum 3 dakika kaybedeceğini hesaplarsak 15 ve üzeri sırasındaki müşteriler kapanış sırasında siparişlerini verip evde güzelce yiyebilirler.

80 Masalı bir restoranda kaç adet Tablet Menü sistemi kullanmanız gerektiğini hesaplamak için sipariş alım zamanlarını kullanabilirsiniz. 10 Dakika içerisinde aldığınız sipariş sayısı sizin ihtiyacınız olan Tablet Menü Sistemi sayısını verecektir. 80 Masalı bir restoranda her 10 dakikada bir müşterilerin değişerek sürekli yeni sipariş alması gerçekte mümkün değildir. 80 Masalı bir restoranda 10 dakikalık zaman aralığında ortalama sipariş sayısı 10 ila 20 arasında değişebilmektedir. Buda maksimum doluluk oranında bile 20 Tablet Bilgisayarın yeterli olduğunu göstermektedir.

Facebook ile bir dokunuşla paylaşılabilmesi güzel. Burası elit bir restoran ancak yemeklerimizden kıl yada böcek çıktığında müşterimiz bunu facebook'ta paylaşırsa bizim için olumsuz olur. Neticede yemeklerimizden kıl çıkması çok doğaldır.

Cevap : Öncelikle belirtmeliyiz ki yemeklerinizden kıl yada böcek çıkması kesinlikle doğal değildir. Yemeklerinizin temiz ve titizlikle hazırlanması gerekmektedir. Diğer bir yandan inanın ki yemeğinde kıl yada böcek ile karşılaşan bir kişi sizi şikayet etmek için Tablet Menü Sistemine ihtiyaç duymaz. Bunu kolaylıkla ;

 • Kendi cep telefonuyla arkadaşlarını arayarak
 • Restoranınızdan ayrıldığına an tanıdıklarına söyleyerek
 • ŞikayerVar.com vb siteler aracılığıyla gerçekleştirebilir.

Firmanız ne kadar elit, lüks ve pahalı olursa olsun hijyen koşullarından bu kadar uzak bir hizmet ve ürün anlayışınız varsa lütfen Touch And Share Sistemi'ni kullanmayın. Touch And Share Sistemi'nin müşteri odaklı bir sistem olması ve biz Touch And Share ailesi olarak sizin müşterilerinize karşı kendimizi sorumlu hissettiğimiz için hijyen ve temizlik koşulları bizim çok önemlidir.

Biz çok lüks bir restoranız. İstanbul'un en lüks semtlerinden birinde hizmet vermekteyiz. Ama gelen müşterilerimiz Touch And Share Sistemi'ni nasıl kullansın. Adam hayatında bilgisayar kullanmamış, hep şirket yönetmiş.

Cevap : Gülmemiz mi ağlamamız mı gerek çözemedik. Biz gülerek cevaplamaya başlayalım. Touch And Share sistemi 12-65 yaş arasında 50 farklı kişi üzerinde kullanım testine tabi tutulmuştur. Bunlar arasında hiç bilgisayar kullanmamış olanlardan, teknolojiye olumlu gözle bakmayan kişiler bulunmaktadır.

Touch And Share Sistemi geliştirilirken dokunmatik arayüzü tamamiyle kullanıcı reflexi odak alınarak bir kolay kullanım arayüzü oluşturulmuştur. Öte yandan test grubundaki tüm üyeler Touch And Share Sistemi'ni bütün özellikleriyle birlikte %98 başarı ile kullanmışlardır.

Test grubundaki bilgisayar kullanmayan yada teknolojiye olumlu gözle bakmayan kişilere, nasıl bu kadar kolay uyum sağladıkları ve sistemden ne denli hoşnut kaldıkları sorulduğunda ;

 • Sistemin dokunmatik oluşunun çok kolaylık sağladığı
 • Sistemdeki herşeyin göz önünde olması sayesinde çok kolay seçim yapıldığı
 • Kimilerinde bankamatiklerde de böyle sistemlerin 20 yılın üzerinde kullanıldığı
 • Geçişlerin çok eğlenceli olduğu
 • Ürünler hakkında detaylı açıklama, fiyat ve resimleri ile masaya ne geleceğini kolaylıkla anlayabildikerini söylemişlerdir.


Bazı ürünlerin elimizde çok bulunması nedeniyle bunları öncelikle satmamız gerekiyor. Bizde güzel çalışanlarımızı kullanıp müşteri üzerinde baskı oluşturarak ve sürekli tekrar ederek müşterinin siparişini değiştirip bu ürünleri almasını sağlıyoruz. Müşteri kendi istediğini alırsa elimizdeki fazla ürünleri nasıl satarız?

Cevap : Touch And Share müşteri odaklı bir sistemdir ve müşterinin istediği ürünü almasını sağlar. Eğer elinizdeki bir ürünü güzel olmasa dahi sadece stoklarınızı azaltmak için satmaya çalışıyorsanız, stoklarınızı daha güzel bir ürün üretmek için harcamanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca, güzel çalışanlarınızın sunum yapmasını istiyorsanız, Touch And Share sistemi buna engel teşkil etmez. Dilerseniz restoranınızda modeller ile sunum yapabilirsiniz. Touch And Share sizin sunumda itici kalın bir defter halindeki menü yerine esnek ve modern bir Tablet Bilgisayar ile menünüzü sunmanızı sağlar.

Bu bölümde yer alan sorular tamamiyle gerçek ve birebir yapılan görüşmelerde karşılaşılan sorulardır.

Hızlı İletişim ?Hızlı İletişim ?
Hızlı İletişim

Bizimle hızlı iletişime geçin.

* Gerekli
Mesajı Gönder