Touch And Share Nedir?

Touch And Share işletmenizde kullandığınız standart kağıt menünüzü tablet üzerinden sunmanızı sağlar. Bunun için sizlere tamamiyle Touch And Share tarafından geliştirilmiş yazılımımızın kurulu olduğu özel bir tablet verilir. Bu tablete menünüzü kolayca ekleyebilir ve müşterilerinize menünüzü bu tablette sunabilirsiniz. Müşterilerinizde artık kalın defterler halinde sunulan menüler yerine modern ve esnek kullanımlı dokunmatik bir tableti kullanabilir. Touch And Share yazılımı sizlere bu kolaylık ve esnekliği getirirken, müşterilerinize eğlenceli bir arayüz sunar.

Touch And Share Yeni Nesil Tablet Menü Sistemi Touch And Share!

Restoran, kafe yada barınız mı var? Peki siparişleri nasıl alıyorsunuz? Müşterilerinize nasıl bir menü sunuyorsunuz? Bir kağıt yada kalın bir defter şeklinde karmakarışık bir kitap? Menünüze yeni bir ürün eklemek, yada bir ürün çıkartmak istediğinizde tüm menüyü tekrar mı bastırmanız gerekiyor? Yada menüde en ufak bir fiyat değişikliği yapmak için yeniden baskı maliyetleri yükü altına mı girmeniz gerekiyor?

Touch And Share artık bu sistemi değiştiriyor. Müşterilerinize sunmak istediğiniz menüyü kalın defterler halinde sunmanıza artık gerek yok. Müşterileriniz artık bu kalın defterlerde hangi sayfada ne vardı diye bir oraya bir buraya dolaşmak zorunda değil.

 

Touch And Share tamamiyle interaktif bir menü sistemidir. Menünüzü dokunmatik ekranlı tablet bilgisayarlar ile müşterilerinize sunarsınız. Menünüzü özel olarak hazırlanmış Touch And Share arayüzü ile dilediğiniz an düzenleyebilirsiniz. Ek baskı maliyetleri yok. Yeniden kağıt masrafı yok. Tek yapmanız gereken Touch And Share arayüzü ile menünüzü bir kaç dakikada kolayca düzenlemek. Yeni ürün ekleyebilir, var olan bir ürünü kaldırabilir yada düzenleyebilir, fiyat değişiklikleri yapabilirsiniz. Touch And Share menü düzenlemeleri için çok özel bir arayüz sunar. Bu arayüzle ilgili detaylı bilgiyi özellikler sayfamızdan edinebilirsiniz.

Touch And Share

Müşterilerinizin önüne artık kalın defterler halinde bir kağıt yığını koymaktansa onlara kolay kullanımlı, eğlenceli arayüzü olan bir Tablet Menü sunabilirsiniz. Tamamiyle dokunmatik ekranı sayesinde müşterileriniz artık kolayca menünüzü inceleyebilir, dokunarak ve parmaklarını kaydırarak sayfalar arasında gezebilirler. Kategoriler arasında "Hızlı Menü" sayesinde kolayca geçiş yapabilirler. Diledikleri ürün hakkında detaylı bilgi alabilir, diledikleri ürünü Facebook sayfalarında daha sipariş anında paylaşabilirler.

Siparişlerini verdiklerinde sağa sola işaret ederek bir görevli arama sorunlarıda olmaz. Nasıl mı? Touch And Share sistemi sayesinde müşterileriniz siparişlerine karar verdiklerini onayladıkları an, siz bunu Touch And Share Kontrol Sistemi'nde görürsünüz. Bu sayede çalışanlarınızı sürekli olarak sipariş kontrolleri için göndermek zorunda kalmazsınız. Buda size hem zaman kazandırır hemde performans artışı sağlar. Müşterileriniz görevli desteğine ihtiyaç duyduklarında da Tablet Menüleri aracılığıyla görevli çağırabilirler. Gereksiz yere çalışanlarınızın vakitleri harcanmamış olur.

Hızlı İletişim ?Hızlı İletişim ?
Hızlı İletişim

Bizimle hızlı iletişime geçin.

* Gerekli
Mesajı Gönder