Size Kazandırdıkları

Performans

İşletlemer için çalışma performansı çok önemlidir. Çalışanlar yüksek performans sergilemeleri hem işletmenin karlılığı açısından hemde müşteri memnuniyeti açısından oldukça önemlidir.

Touch And Share sayesinde çalışanlarınızı sürekli olarak sipariş takibi için müşterilerinize göndermeniz gerekmez. Müşterileriniz Touch And Share ile menüyü rahatlıkla inceleyebilir. Bazı özel müşterileriniz toplantı amaçlı yemekler düzenlediklerinde toplantıları sırasında yada evlilik teklifleri gibi durumlarda dikkatlerinin dağıtılmasını istemezler. Eski kağıt menü ve garson temelli el terminalleri kullanımlarında çalışanlarınızı göndererek müşterinizin siparişlerine karar verip vermediklerini sormanız gerekirdi. Bu sırada hem çalışanlarınız sürekli bu işlerle uğraştıkları için gereksiz yere vakit kaybı yaşayacaklar, hemde müşterileriniz gelen çalışanlar sebebiyle toplantılarını bölmek zorunda kalarak rahatsızlık yaşayacaklardır.

Touch And Share müşterilerinize ihtiyaç duydukları rahat alanı sağlarken çalışanlarınızın gereksiz yere sipariş takibi için vakit kaybetmelerini engeller. Müşterileriniz menüyü rahatlıkla inceleyip siparişlerini tamamladıklarında siz bunu kontrol panelinizde görebilirsiniz. Kontrol Paneli ile bütün siparişleri takip edebilir, siparişlerin masalara gönderilip gönderilmediğini kontrol ederek kolayca masa hesaplarını yönetebilirsiniz.

Facebook Farklılaştırma

Bir işletmenin markalaşabilmesi, ayırt edilir olması ve bunlara bağlı olarak "tercih edilen" işletme olması işletmenin diğer rakiplerine oranla farklılaştırılmasına bağlıdır. Standart hizmet sunan yerler müşteriler için tercih edilen değil, olguya göre gidilen yerlerdir.

Touch And Share ile menü sisteminiz ve hizmet yapınız hem farklılaşır hemde hizmet kaliteniz en üst seviyeye ulaşır. Müşteriniz sizi "diğer işletmelerden" kolaylıkla ayırt eder. Çünkü gittiği diğer yerlerde eski model kalın kitaplar gibi bir menü verilirken siz onlara eğlenceli ve kullanımı oldukça kolay olan bir dokunmatik tablet arayüzü sunarsınız. Bu hem sizi tercih etmelerinde hemde her fırsatta sizi seçerek size yönelmelerini sağlamakta çok önemli bir rol oynamaktadır. Touch And Share ile işletmeniz fark edilen, akılda kalan ve tercih edilen bir işletme olur.


 
 

Dil Desteği

Ülkemizde turizm gün geçtikçe hızla büyümektedir. Türkiye dünyada doğal güzellikleri ve tarihinin yanında damak tadıyla ve eğlence mekanlarıylada bilinen bir ülke haline gelmektedir.

İşletmenize gelen yabancı misafirlere yönlendirdiğiniz görevliler yabancı dile tam hakim olamamak sebebiyle yada müşterilerinizin aksanlarını algılayamamak nedeniyle iletişim kuramayabilirler. Buda müşterilerinizin diledikleri ürünü seçmelerinde zorluk oluşmasına neden olur.

Touch And Share dünyada en yaygın olarak kullanılan dil olan İngilizce dil desteğini içerir. Müşterilerinize sunduğunuz Touch And Share Tablet Menü başlangıçta müşterileriniz için dil seçeneği sunar. Müşterileriniz dilerse Touch And Share Tablet Menü'yü İngilizce dilerlersede Türkçe olarak kullanabilirler.

Hizmet

Çalışanlarınız her an her gün aynı güleryüzle ve performansla hizmet sergileyemeyebilir. Bazı yorucu çalışma saatleri sırasında yorgun düşen çalışanlarınız her an müşterilere sipariş seçimleri için gidip geldikleri için aynı kalitede çalışamayabilirler. Öte yandan "Dil Desteği" bölümünde açıklanan sebeplerden ötürü yabancı dili iyi olmayan bir çalışanınızın yabancı bir müşteri ile iletişim kurması zorluk oluşturabilir.

Touch And Share çalışanlarınızı bu sorunlardan kurtarırken işletmenizi de her an üst seviyede hizmet sunan bir işletme haline getirir. Çünkü siz müşterilerinize Touch And Share Tablet Menü sunduğunuzda müşteriniz dilediği ürün hakkında bir dokunuşla bilgi alabilir, dilediği siparişi dilediği gibi verebilir.

Ücretsiz Reklam

Touch And Share Tablet Menü sistemi Sosyal Medya Entegrasyonu içerir. Buda firmanızın en iyi reklam olarak bilinen "dost tavsiyesi" aracılığıyla reklamının yapılmasına ve işletmenizin tanınan bilinen ve tavsiye edilen bir işletme olmasını sağlar. Touch And Share Sosyal Meyda Entegrasyonu hakkında daha detaylı bilgi için sosyal medya entegrasyonu bölümünü inceleyebilirsiniz.

Hızlı İletişim ?Hızlı İletişim ?
Hızlı İletişim

Bizimle hızlı iletişime geçin.

* Gerekli
Mesajı Gönder