Sosyal Medya Entegrasyonu

Günümüzde insanların paylaşma ihtiyaçları teknoloji ile sağlanıyor. Hızla büyüyen ve yayılan sosyal medya ağları insanları birbirlerine bağlarken, dünya üzerinde daha önce görülmemiş bir paylaşım kanalı oluşturuyor. Bu kanallar sayesinde dünyada devrimler gerçekleşiyor.

Facebook Touch And Share Sosyal Medya Entegrasyonu!

Ülkemiz sosyal ağlar arasında en popüler sistem sayılan Facebook'ta Avrupa 1.si. Her an her yerde insanlar Facebook aracılığıyla paylaşımda bulunuyorlar. Biri paylaşıyor ve onun paylaştıklarını arkadaşları paylaşıyor ve böylece sınırsız bir ağ ile geniş kitlelere ulaşılıyor. Peki ya müşteriniz daha sipariş anında sizin ürünlerinizi Facebook sayfasında paylaşsa nasıl olur?


 

Bu sadece sınırsız kitlelere ulaşarak reklam vermenin çokda ötesinde bir tanıtım yoludur. Dünyada reklam kampayaları arasında en etkili olarak bilinen kampanya kullanıcı temelli reklamdır. Ülkemizde bu dost tavsiyesi olarakta bilinir. En yüksek geri dönüş sizi beğenen bir müşterinizin tanıdıklarına sizi övmesiyle oluşur. Touch And Share Sosyal Medya Entegrasyonu ile müşterileriniz ellerindeki Touch And Share Tablet Menü ile sipariş verirken yada ürünlerinizi incelerken diledikleri ürünü sadece bir dokunuşla Facebook sayfalarında paylaşabilirler. Bu gerçek zamanlı bir dost tavsiyesidir. Gerçek zamanlı olması kilit sayılabilecek bir reklam yoludur. Çünkü sizi çok beğenen bir müşteri işletmenizden ayrıldıktan sonra sizinle ilgili olumlu güdülerinde bir azalma meydana gelir. Unutkanlığı da işin içine katarsak müşterinizin sizi tanıdıklarına ağız yoluyla anlatma olasılığı çok düşük seviyelere iner. Ama Touch And Share Sosyal Medya Entegrasyonu sayesinde müşterileriniz sizi "tam sipariş anında" yani olumlu güdülerin ve pozitif izlenimlerinin en yüksek seviyede olduğu anda Facebook sayfalarında paylaşır. Buda en etkili reklam yolu olan "dost tavsiyesi"nin en etkili an olan "hizmetin alındığı an" ile birleştirilmesidir.

Diğer yandan müşterileriniz sizin ürünlerinizi paylaşırlarken Touch And Share tarafından geliştirilmiş olan özel Facebook yazılımı sayesinde paylaşma sırasında sizin ürününüzü, sizin firma adınızla birlikte paylaşır. Ve tam olarak sizin verdiğiniz ürün adıyla paylaşılır. Bu özel ürünlerinizin sizin verdiğiniz adla çok geniş kitlelere yayılmasını sağlar. Geniş kitleler ürünlerinizi sizin verdiğiniz ürün adı ile tanır. Bu sadece ürününüzün geniş kitlelerce tanınmasını sağlayarak müthiş bir reklam ağı kurmakla kalmaz aynı zamanda ürün adının kitlelerde "markalaşmasını" sağlar. Ürünün adı daha geniş kitlelere ulaştıkça söz konusu ürün sizin verdiğiniz ad ve sizin firma isminizle markalaşmaya başlar.

Genel olarak bakarsak Touch And Share Sosyal Medya Entegrasyonu sayesinde geniş kitlelere ulaşabilir ve ücretsiz ama çok güçlü bir reklam ağını kullanabilirsiniz.

Hızlı İletişim ?Hızlı İletişim ?
Hızlı İletişim

Bizimle hızlı iletişime geçin.

* Gerekli
Mesajı Gönder